window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-W5495CF2RZ');

Kinderdijk Darts Masters 2022

Type Heren singles | Dames singles | Heren koppels | Dames koppels | Mix koppels (m/v) | Tac-tics koppels
Data 19 & 20 maart 2022
Locatie De Klok | Kinderdijk | The Netherlands
Prijzengeld € 2.250,-

Meer info Inschrijven

Heren singles

Nog plaatsen beschikbaar

Dames singles

Nog plaatsen beschikbaar

Heren koppels

Nog plaatsen beschikbaar

Dames koppels

Nog plaatsen beschikbaar

Mix koppels (m/v)

Nog plaatsen beschikbaar

Tac-tics koppels

Nog plaatsen beschikbaar

Over

In dezelfde locatie als waar jaarlijks het Open Alblasserwaard wordt gehouden vindt op 19 en 20 maart de eerste editie van de Kinderdijk Darts Masters plaats! 
 
Op 19 en 20 maart 2022 wordt er in 6 categorieën gestreden om de titels. Op zondag 20 maart strijden de heren singels en dames singels om de winst. Op zaterdagavond 19 maart worden de dameskoppels en heren koppels gespeeld. Op zaterdagmiddag vinden twee koppeltoernooien plaats: Mix koppels (m/v) en Tac-Tics koppels.
 
€ 2.250,- Prijzengeld
Een totale prijzenpot van € 2.250,- is beschikbaar, de winnaar van het heren-singeltoernooi mag er € 300,- in ontvangst nemen. Er wordt in alle categorieën gestart in een poulesysteem waarna een winnaars en verliezersronde volgt. In alle categorieën zijn punten te verdienen voor de SterkDarts Ranglijst.

Adres

Partycentrum De Klok
Molenstraat 117
2961 AK
Kinderdijk

Aanvangstijden

Prijzengeld

Deelnemers

Kinderdijk Darts Masters 2022 - Heren singles

Richard Aerts | Oosterhout | Nederland
Tufail Badal | Amsterdam | Nederland
Andy Badal | Amsterdam | Nederland
Massimo Balsamo | Spakenburg | Nederland
Moreno Blom | Vinkeveen | Nederland
Marjo Bogers | Roosendaal | Nederland
Youri Brouwer | Assendelft | Nederland
Peter de Bruin | Spijkenisse | Nederland
Dennie de Jong | Etten-Leur | Nederland
Gerard de Joode | Stolwijk | Nederland
Mike de Kruijff | Rotterdam | Nederland
Kevin de Smit | Sint-Jansteen | Nederland
Quincy den Boer | Rotterdam | Nederland
Martin den Hartog | Poortugaal | Nederland
Remco den Tek | Zuilichem | Nederland
Louis Descendre | Wippelgem | België
Nigel Dikhoff | Alblasserdam | Nederland
Jimmy Driesen | Berkel | Nederland
Cor Ernst | Rotterdam | Nederland
Sven Fransen | Arnhem | Nederland
Elvin Geerlof | Dordrecht | Nederland
Michael Gerkens | Horendonk | Nederland
Toon Greebe | Den Bosch | Nederland
Ricardo Ham | Rotterdam | Nederland
Florian Hempel | Köln | Duitsland
Ronny Huybrechts | Deurne | België
Kim Huybrechts | Nijlen | België
Maik Jordans | Gemert | Nederland
Dylan Kappel | Wijchen | Nederland
Robert Kef | Assendelft | Nederland
Johan Kersbergen | Waalwijk | Nederland
Kevin Klos | Bruchem | Nederland
Kevin Kruijthoff | Dordrecht | Nederland
Andy Lammens | Wetteren | België
Geert Leutscher | Hoogvliet | Nederland
Ricardo Lieftink | Wageningen | Nederland
Patrick Luijendijk | Westmaas | Nederland
Manuel Marques | Rotterdam | Portugal
Ronald Meysen | Waalwijk | Nederland
Damian Mol | Oudenbosch | Nederland
Teun Oomen | Groningen | Nederland
Martijn Piree | Rijen | Nederland
Wesley Plaisier | Hendrik Ido Ambacht | Nederland
Nico Plovier | Ertvelde | België
Maikel Prins | Sliedrecht | Nederland
Jeffrey Rijlaarsdam | Ede | Nederland
Wesley Hartland | Rotterdam | Nederland
Andy Schepers | Nederhemert | Nederland
Johan Singerling | Amsterdam | Nederland
Faisel Smits | Rotterdam | Nederland
Robert Spiering | Ede | Nederland
Petrus Tolboom | Rotterdam | Nederland
Patrick van Amerongen | Alphen aan den Rijn | Nederland
Kevin van Amerongen | Alphen aan den Rijn | Nederland
Edwin van Amerongen | Alphen aan den Rijn | Nederland
Wesley Rus Hartland | Rotterdam | Nederland
Jordy van Bekkum | Wadenoijen | Nederland
Edwin van de Bospoort | Ede | Nederland
Winston van de Graaf | Dordrecht | Nederland
Kevin van den Born | Ede | Nederland
Jamai van den Herik | Alblasserdam | Nederland
Ruud van der Kruijs | Gemert | Nederland
Dennis van der Steen | Best | Nederland
Fernando van der Vaart | Beverwijk | Nederland
Kevin van Elswijk | Wateringen | Nederland
Lukas van Heteren | Zwijndrecht | Nederland
Danny van Klompenburg | Nijmegen | Nederland
Nigel van Milligen | Zwijndrecht | Nederland
Erik van Rijswijk | Dordrecht | Nederland
Danny van Trijp | Etten-Leur | Nederland
Wesley van Trijp | Etten-Leur | Nederland
Keanu van Velzen | Maasdijk | Nederland
Marvin van Velzen | Maasdijk | Nederland
Arco van Vliet | Krimpen aan de Lek | Nederland
Djordy Veenhof | Tiel | Nederland
Jack Vermaat | Capelle aan den Ijssel | Nederland
Angelo Verstappen | Den Bosch | Nederland
Kevin Vlassenrood | Sint-Jansteen | Nederland
Jordy Waalboer | Oss | Nederland
Jermaine Wattimena | Westervoort | Nederland
Bas Wiersma | Sint Maartensdijk | Nederland
Zereso Zeverboom | Rotterdam | Nederland
Mike Van Duivenbode | Dordrecht | NL
Jan de Viet | Sint Maartensdijk | Nederlands
Robbe Dasseville | Hemiksem | Belg
Seppe Dasseville | Hemiksem | Belg
Wesley Dasseville | Hemiksem | Belg

Kinderdijk Darts Masters 2022 - Dames singles

Lincy Gloudemans | Lieshout | Nederland
Karin Huijer | Westmaas | Nederland
Wendy Jansen | Leiden | Nederland
Sabrina Jongenotter | Alblasserdam | Nederland
Evelien van Tol | Zoetermeer | Nederland
Adriana van Wijgerden-Vermaat | Swifterbant | Ierland
Lotte Venderloo | Dordrecht | Nederland
Dana Verhaegen | Nijlen | België
Cynthia Verhagen | Spijkenisse | Nederland
Melanie Vermaas | Arnhem | Nederland
Romy Vermeulen | De Meern | Nederland
Anjana Bhagwandin | Rotterdam | Nederland
Anne Dorrestijn | Vleuten | Nederland
Margo Emons | Langenboom | Nederland

Kinderdijk Darts Masters 2022 - Heren koppels

Alexander Merkx | Hapert | Nederland Jarno Michielsen | Reusel | Nederland
André Chaigneau | Wadenoijen | Nederland Corné Hoefmans | Wadenoijen | Nederland
Andy Badal | Amsterdam | Nederland Tufail Badal | Amsterdam | Nederland
Arco Koedam | Ochten | Nederland Owen Roelofs | Ochten | Nederland
Arco van Vliet | Krimpen aan de Lek | Nederland Robert Braun | Krimpen aan de Lek | Nederland
Damian Mol | Oudenbosch | Nederland Mike van Duivenbode | Dordrecht | Nederland
Danny van Klompenburg | Nijmegen | Nederland Winston van de Graaf | Dordrecht | Nederland
Danny van Trijp | Etten-Leur | Nederland Patrick van den Boogaard | 's-Gravendeel | Nederland
Dave van Rumt | Alblasserdam | Nederland Marco van Leeuwen | Alblasserdam | Nederland
Desley Hommersom | Geldrop | Nederland Remco Pluym | Geldrop | Nederland
Dirk van de Graaf | Dordrecht | Nederland Michael Cohen | Dordrecht | Nederland
Dylan Kappel | Wijchen | Nederland Sven Fransen | Hendrik Ido Ambacht | Nederland
Elvin Geerlof | Dordrecht | Nederland Mitchell Schukkmann | Hendrik Ido Ambacht | Nederland
Erik van Rijswijk | Dordrecht | Nederland Johan Singerling | Amsterdam | Nederland
Ferry Beijleveld | Rucphen | Nederland Hans van der Velden | Oud Gastel | Nederland
Jack Vermaat | Capelle aan den Ijssel | Nederland Wesley van Trijp | Etten-Leur | Nederland
Jeroen Gorter | Ridderkerk | Nederland Melvin van der Wal | Dordrecht | Nederland
Jisse de Boer | Rotterdam | Nederland Nigel Dikhoff | Alblasserdam | Nederland
Johan Kersbergen | Waalwijk | Nederland Ronald Meysen | Waalwijk | Nederland
Kenny van de Ven | Antwerpen | België Sven van Puyenbroeck | Oostmalle | België
Peter de Bruin | Spijkenisse | Nederland Toon Greebe | Den Bosch | Nederland
Kevin Scheepers | Rotterdam | Nederland Zereso Zeverboom | Rotterdam | Nederland
Kim Huybrechts | Nijlen | België Niels Zonneveld | Uitgeest | Nederland
Maurice Meeuwsen | Poortugaal | Nederland Michael van der Veer | Rijswijk | Nederland
Maurits Burghout | Wijk en Aalburg | Nederland Pascal Boer | Werkendam | Nederland
Michael Gerkens | Horendonk | Nederland Richard Aerts | Oosterhout | Nederland
Mike de Kruijff | Rotterdam | Nederland Petrus Tolboom | Rotterdam | Nederland
Moreno Blom | Vinkeveen | Nederland Wesley Plaisier | Hendrik Ido Ambacht | Nederland
Ramon de Bruijn | Zwijndrecht | Nederland Remco Hardon | Zwijndrecht | Nederland
Ricardo Ham | Rotterdam | Nederland Wesley Rus Hartland | Rotterdam | Nederland

Kinderdijk Darts Masters 2022 - Dames koppels

Adriana van Wijgerden-Vermaat | Swifterbant | Ierland Romy Vermeulen | De Meern | Nederland
Janella Jakobsen | Rotterdam | Nederland Melissa Boonstoppel | Den Bosch | Nederland
Lotte Venderloo | Dordrecht | Nederland Sabrina Jongenotter | Alblasserdam | Nederland
Rowan Hommersom | Geldrop | Nederland Susanne Wortman | Geldrop | Nederland
Anjana Bhagwandin | Rotterdam | Nederland Fabienne Romeling | Rotterdam | Nederland
Anne-Marij van den Bogert | Hedel | Nederland Carmen Gijben | Gameren | Nederland
Caitlin Klein-Stavast | Hoogvliet | Nederland Karin Huijer | Westmaas | Nederland
Chantal Schot | Capelle a | Nederland Renee van Druten | d Ijssel | Nederland
Dana Verhaegen | Nijlen | België Patricia de Peuter | Antwerpen | België
Eireann van Wijgerden | Swifterbant | Ierland Josina Cuijpers | Best | Nederland
Femke van Zuiden | Nijensleek | Nederland Wilma Neven | Schoonhoven | Nederland

Kinderdijk Darts Masters 2022 - Tac-tics koppels

Alexander Merkx | Hapert | Nederland Jarno Michielsen | Reusel | Nederland
Kevin Klos | Bruchem | Nederland Remco den Tek | Zuilichem | Nederland
Kevin Scheepers | Rotterdam | Nederland Zereso Zeverboom | Rotterdam | Nederland
Mike de Kruijff | Rotterdam | Nederland Nigel Dikhoff | Alblasserdam | Nederland
Ricardo Ham | Rotterdam | Nederland Wesley Hartland | Rotterdam | Nederland
Andre Chaigneau | Wadenoijen | Nederland Corne Hoefmans | Wadenoijen | Nederland
Dave van Rumt | Alblasserdam | Nederland Marco van Leeuwen | Alblasserdam | Nederland

Kinderdijk Darts Masters 2022 - Mix koppels (m/v)

Cees Boonstoppel | Hardinxveld | Nederland Melissa Boonstoppel | Hardinxveld | Nederland
Desley Hommersom | Geldrop | Nederland Rowan Hommersom | Geldrop | Nederland
Dico Cabout | Strijen | Nederland Louise den Breejen | Strijen | Nederland
Dylan Kappel | Wijchen | Nederland Adriana van Wijgerden-Vermaat | Swifterband | Ierland
Henry Stok | Alblasserdam | Nederland Margo van der Werf | Dordrecht | Nederland
Jamai van den Herik | Etten-Leur | Nederland Sabrina Jongenotter | Alblasserdam | Nederland
Moreno Blom | Vinkeveen | Nederland Femke van Zuiden | Giethoorn | Nederland
Owen Roelofs | Ochten | Nederland Sharona Veld | Kesteren | Nederland
Peter de Bruin | Spijkenisse | Nederland Marije Polman | Arnhem | Nederland
Peter van Laarhoven | Neunen | Nederland Josina Cuijpers | Best | Nederland
Quincy den Boer | Rotterdam | Nederland Anjana Bhagwandin | Rotterdam | Nederland
Remco Pluym | Geldrop | Nederland Susanne Wortman | Geldrop | Nederland
Toon Greebe | Den Bosch | Nederland Romy Vermeulen | De Meern | Nederland
Winston van de Graaf | Dordrecht | Nederland ? ? | ? | ?

Overnachten

Voor dit toernooi hebben we geen samenwerking met een overnachtingslocatie.